Новини України

Новини каталога

Авторизацiя

логiн:
пароль:
регiстрация забули пароль?

Каталог сайтiв України

Для того щоб Ваш сайт з'явився в нашому каталозi розмiстiть наступне посилання на свому сайтi:
Пiсля розмiщення цього посилання повідомте нас про це за
адресою borisfrank32[]gmail.com

Главная страница > Розваги > перегляд учасника

"Українські привітання" - каталог привітань. Слова привітань та поздоровлень з днем народження,іменинами та іншими урочистими подіями!

назад в роздiл Розваги

Про учасника

Назва учасника: "Українські привітання" - каталог привітань. Слова привітань та поздоровлень з днем народження,іменинами та іншими урочистими подіями!
URL: http://pruvitannja.com.ua

Тип посилання необмежене
Оцiнка: не оцiнювалось
Голосiв: 0

Параметри: тiц: 0, PageRank: 0, переглядiв: 2399

Опис учасника:

"Українські привітання" - каталог привітань. Слова привітань та поздоровлень з днем народження,іменинами та іншими урочистими подіями! Привітання з днем народження, Привітання з іменинами, Привітання з днем бухгалтера, Привітання з днем рибалки, Привітання з ювілеєм, Привітання випускникам, Привітання на хрестини, Привітання на весілля, З річницями весілля, Тости, Привітання з днем молоді, Привітання з днем митника, Привітання з днем конституції, Привітання з днем податківця, Вітання з днем держслужбовця, Привітання з днем медика, З народженням дитини, Привітання з Новим роком, Привітання з Різдвом, На Водохреща, З днем св.Валентина, З днем захисника Вітчизни, З 8 березня, День Незалежності, Працівникам культури, З гумором, 9 листоп.-День рідної мови., З днем матері, З Великоднем, Привітання на Зелені свята, Привітання на перший дзвінок, Привітання з днем працівника торгівлі, Привітання зі св.Миколаєм, Привітання з старим новим роком, Привітання з днем міліції.

Дайте оцiнку учаснику!

1 2 3 4 5

Коментарi користувачей

Оставить комментарий

Рекламнi посилання: прочитать